top of page
krzysiek buratyński i trzy ebooki

Oprócz tworzenia darmowych materiałów szkoleniowych na moim kanale,
przygotowałem trzy e-booki, które pomogą Ci w ćwiczeniu i rozwijaniu swoich umiejęności.

Wystarczy tylko jeden zapis do newslettera, a otrzymasz ode mnie dostęp do wszystkich trzech opracowań, z możliwością pobrania każdego z nich natychmiast po zapisie!

Fomularz

Dziękuję! Twoje ebooki czekają - sprawdź skrzynkę mailową i pobierz je!

Co otrzymujesz po zapisie?

To e-book treningowy dla każdego, kto chce lepiej poznać i poprawić  komfort używania swojego głosu na co dzień.

Zawarta w nim wiedza to skondensowany zastrzyk technik i ćwiczeń, które przydadzą się nie tylko lektorom, ale każdemu, kto w ciągu dnia używa swojego głosu i chciałby robić to lepiej i swobodniej.

smartfon z ebookiem na ekranie

1. Lepszy Głos w 15 minut

Znajdziesz tu także wiele dodatkowej wiedzy, w tym filmy instruktażowe z ćwiczeniami, checklistę diagnostyczną i praktyczne porady prosto z kabiny lektorskiej.

To pierwszy krok do lepszego głosu i lepszej dykcji - a różnicę w komforcie mówienia poczujesz po zaledwie kwadransie!

Umiejętności występowania rodzą się w nas wraz z upływem czasu i doświadczenia - ale są pewne elementy przygotowania do występu, o które można zadbać i odpowiednio oswoić przed wejściem na scenę.

W tym e-booku zebrałem 10 najważniejszych wskazówek oraz kilkadziesiąt ćwiczeń mających na celu przygotować Cię do każdego wystąpienia publicznego - od tych najmniejszych po największe.

smartfon z ebookiem

2. Lepsze Wystąpienia Publiczne w 15 minut

W każdym rozdziale e-booka znajdziesz też odnośniki do artykułów i filmów z dodatkową wiedzą, dzięki czemu możesz jeszcze lepiej zrozumieć opisywane tu mechanizmy i poczuć się jeszcze pewniej podczas jakichkolwiek interakcji międzyludzkich.

To wiedza z ponad 20 lat, które spędziłem na scenie.

To chyba najbardziej specjalistyczny, najbardziej wyczekiwany i najbardziej czasochłonny z e-booków. We współpracy z zawodową copywriterką oraz profesjonalną pisarką stworzyłem bazę aż dwudziestu zróżnicowanych skryptów lektorskich obejmujących większość typowych form i rodzajów zleceń, które lektor może spotkać na swojej drodze.

Różne długości, różne style, różnorodne pola eksploatacji... to wyzwanie nie tylko dla początkujących adeptów lektorstwa!

smartfon z ebookiem

3. Skrypty lektorskie do treningu i nagrań demo

Każdy skrypt opatrzony jest precyzyjnymi wskazówkami reżyserskimi, podpowiedziami dotyczącymi wymowy oraz sugerowanym czasem trwania nagrania.

To kopalnia złota dla lektorów budujących swoje demo lub chcących trenować na "żywym materiale"!

To wszystko za darmo?
Więc gdzie jest haczyk?

Wszystkie trzy e-booki są bezpłatne i jedyne o co proszę, to uszanowanie licencji na ich używanie: możesz z nimi ćwiczyć i tworzyć nagrania demo do komercyjnego użytku, ale nie możesz wykorzystywać moich materiałów w celu dalszej odsprzedaży ani modyfikować ich (w całości lub części) w celu publikacji bez mojej zgody.

A haczyk? Jeśli e-booki Ci pomogły, będę wdzięczny za udostępnienie mojej strony dalej i "puszczenie w świat" informacji o tych publikacjach. Pomagasz mi tym w rozwoju, a przy tym możesz pomóc komuś, kto potrzebuje pomocy w dziedzinach, w których się specjalizuję.

Moją dewizą jest
"Bądź takim człowiekiem, jakiego potrzebowałeś, gdy byłeś młodszy".
I to chyba najlepiej wyjaśnia dlaczego tworzę i oddaję takie materiały za darmo.
Będąc na początku mojej lektorskiej i wokalnej drogi mogłem co najwyżej pomarzyć o takich ogólnodostępnych pomocach treningowych jak te, które daję Ci dziś.

Chcę to zmienić, by pomóc Ci na początku Twojej drogi. 

Jest to też mój sposób podziękowania i uhonorowania wszystkich, którzy pomogli mi w moim rozwoju i pomogli sprawić, że nie tylko pracuję głosem na co dzień, ale mogę przekazywać tę wiedzę dalej, zarażając kolejnych ludzi tą niesamowitą pasją.

Wypełnij
formularz na górze strony i odbierz swoje darmowe materiały

bottom of page